Svake godine učenici naše škole rado sudjeluju na kulinarskom festivalu Biser Mora u Supetru na otoku Braču. Iz godine u godinu festival je postao prvorazredni gastronomski i turistički događaj. Natjecateljskom dijelu su pristupile juniorske i seniorske ekipe iz cijele regije.
Naši vrijedni kuhari iz 3.a razreda Josip Babić, Duje Ivančev i Domagoj Jerčić pod mentorstvom njihovog nastavnika Gorana Batarela osvojili su brončanu medalju. Čestitamo!!!