Dragi učenici, poštovani roditelji!
Na isteku vrlo neobične i zahtjevne godine zahvaljujemo se svima na uzajamnom razumijevanju, strpljenju i suradnji i nadamo se da se svi vidimo u “normali” 18.siječnja 2021.
Ostanite zdravi, dobri i pozitivni… i idemo dalje!
Djelatnici PSŠ Wallner