Regionalno natjecanje GASTRO 2015.
Regionalno natjecanje GASTRO 2015. održalo se 5. i 6. ožujka 2015. godine u hotelu „Valamar Lacroma“ u organizaciji Turističko – ugostiteljske škole Dubrovnik.
U natjecanju je sudjelovalo oko 120 učenika dalmatinskih srednjih škola, a natjecali su se u disciplinama pripremanja toplih i hladnih jela, posluživanja, pripremanja barskih mješavina, recepcije, turističke agencije i prezentiranja destinacije. Našu školu predstavili su vrijedni učenici 3.a razreda Josip Vrsalović – Pripemanje menija i Dragutin Mandić – Hladni slani izložak te iz 4.b razreda Mateo Bradičić – Posluživanje menija.
Ponosno možemo reći da je Josip Vrsalović osvojio 2. mjesto u disciplini Pripremanje menija i zaslužio odlazak na državno natjecanje sa svojim mentorom Goranom Batarelom.Čestitamo!!!