Mediteranski centar gastronomskih umjetnosti · Srednja škola Wallner · Split 021 410 024 info@oliva-allegra.com
Arhiva

Split, sajam GAST 2011.

· Daniel Mamić

Naši su učenici još jednom imali priliku pokazati svoje zavidno kulinarsko umijeće, kada su prošlu subotu sudjelovali u humanitarnoj akciji Dobri ljudi u kuhinji, održanoj u sklopu sajma GAST 2011. Akciju je organizirala Mreža udruga osoba s invaliditetom, a Dinu, Mateu, Hrvoju i Vicencu u kuhanju su uz osobe s invaliditetom asistirale legende HNK Hajduk.

Ocjenjivački žiri, koji je bio zadužen za procjenu ”driblanja među tečama”, ”ofenzive”, ”kuharskih formacija” i ”najboljeg Hajdučkog obida”, činili su zamjenik veleposlanika Ujedinjenog Kraljevstva u RH Chris Hodge, talijanski konzul u RH Augusto Vaccaro te zamjenik župana splitsko-dalmatinske županije Luka Brčić.

”’Najbolji Hajdučki obid”, odnosno najbolje jelo, prema mišljenju stručnog žirija pripremili su Hrvoje Roško, hajdukovac Ivan Buljan i Imoćanin Stipe Mladen Garac.

”Najofenzivnijom kuharskom ekipom” (ekipom koja ulaže najveći trud) ocjenjena je ekipa u sastavu Mateo Dodig, Dražen Mužinić i Željko Komazin iz Metkovića, a nagradu su dobili za jelo ” Torcida”.

Najsimpatičniju ekipu ili, nogometnim rječnikom, ”Najbolju kuharsku formaciju” formirali su Dino Taći, Jurica Jerković i Splićanin Kajo Benzon koji su skuhali jelo „Forza Italia”.

”Najbolje driblanje među tečama” izvela je ekipa u sastavu Vicenco Sopta, Zlatko Gall i Danijel Čelan iz Omiša, koji su predstavili dva jela, „Puretinu za slap” i „Stairway To Heaven”.

Čestitke svima!

Zahvaljujemo tvrtci Sajam Split na fotografijama koje možete vidjeti u našoj galeriji.